Opinie

Miłosz to prawdziwy mistrz  Jego zdjęcia są cudowne, zawsze łapie właśnie “ten moment”. Pełen profesjonalizm. Polecamy!
~ Monika i Krzysztof

Jeżeli szukacie profesjonalisty z czujnym i zdolnym okiem, to mogę polecić tylko Miłosza! Nie piszę tego na próżno, bo nie znam osoby, która nie wyraziła zachwytu nad naszymi fotografiami ślubnymi! Jeszcze raz bardzo mocno polecam! 5/5!!!
~ Agnieszka i Konrad

Świetna współpraca, swobodna atmosfera i profesjonalizm. Zdjęcia zachwycają i są dokładnie w naszym guście. Polecam dla wymagających 🙂
~ Kasia i Artur

Dziękujemy! Jesteśmy bardzo zadowoleni – lepiej trafić nie mogliśmy Zdjęcia piękne i profesjonalne w pełni oddają emocje – pamiątka na całe życie.
Z całego serca polecamy!!!
~ Sonia i Marcin

Profesjonalny fotograf z pasją i wizją. Polecamy !!!
~ Daria i Michał

Mój mąż, który był niechętny fotografowaniu stwierdził, że nigdy wcześniej nie wyszedł na zdjęciach tak dobrze. To zasługa Pana Miłosza, który podczas uroczystości był niewidoczny, a na sesji plenerowej stworzył swobodną i przyjemną atmosferę, tak że czuliśmy się naturalnie. Zwyczajne scenerie w jego obiektywie stały się klimatyczne i niecodzienne. Żadne z naszych zdjęć nie podobają nam się tak jak te ze ślubu.

~ Anna i Jacek

Świetna współpraca. Dzięki pięknym zdjęciom, które zrobił Miłosz, mamy wspaniałą pamiątkę ze ślubu. Każde zdjęcie było przemyślane i pomysłowe. Gorąco polecamy! 🙂

~ Ania i Patryk